پیش فروش واحد مسکونی

پیش فروش واحد مسکونی و آپارتمانی در تهران بصورت آماده و پیش فروش

مقالات

افزایش فروش واحد مسکونی در تهران در فصل تابستان

کارشناسی املاک اداری ، تجاری و مسکونی

املاک تجاری در ترکیه فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری در املاک است، به خصوص که انواع بسیار و نامحدودی دارد. به اطلاعات خود اضافه کنید که تمام مواد تشکیل دهنده ارائه شده توسط ترکیه این فرصت را برای شما فراهم می کند تا بازدهی بالا و با ارزشی را دریافت کنید. در اینجا برخی از مزایای پیش فروش واحد مسکونی سرمایه گذاری در املاک تجاری در ترکیه آورده شده است:

  1. مغازه ها
  2. ادارات
  3. رستوران ها/کافه ها
  4. فروشگاه ها
انواع راه های سرمایه گذاری در بازار مسکن

هنگام خرید املاک تجاری در ترکیه به این نکته توجه کنید در اینجا برخی از مزایای سرمایه گذاری در املاک تجاری در ترکیه آورده شده است: اقتصاد ترکیه به سرعت در حال رشد است، به طوری که نرخ رشد تولید ناخالص داخلی در سال های گذشته به نتایج بی سابقه ای رسیده و عملکرد بهتری از بسیاری از کشورهای دیگر داشته است و آن را به یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان تبدیل کرده است.

اهمیت متراژ آپارتمان های مسکونی و اداری

این کشور دارای جمعیت زیادی (80 میلیون) با جمعیت جوان (متوسط ​​سن 30 سال) است و این یک پایگاه مشتری بالقوه بزرگ برای مشاغل فراهم می کند. ترکیه در تقاطع اروپا و آسیا واقع شده است که آن را مکانی مناسب برای شرکت هایی می کند که می خواهند به هر دو بازار خدمات ارائه دهند. دولت از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند و مشوق هایی مانند معافیت های مالیاتی، اجازه اقامت، شهروندی ترکیه و غیره را ارائه می دهد.

کارشناسی املاک اداری ، تجاری و مسکونی

هزینه زندگی در مقایسه با کشورهای دیگر در اروپا یا آمریکای شمالی نسبتاً پایین است و این باعث می شود مکان جذابی برای استقرار شرکت ها باشد. همانطور که می دانید بازار املاک و مستغلات در ترکیه بسیار متنوع است و سلیقه ها و بودجه های مختلف را برآورده می کند و همچنین از نظر املاک تجاری گزینه های زیادی را خواهید دید که پیش فروش واحد مسکونی در تهران در زیر آنها و جنبه هایی از مزیت های آنها را مشاهده خواهید کرد:

انتخاب آپارتمان مناسب برای سکونت

این کشور دارای جمعیت بسیار جوان و پر انرژی است. هزینه زندگی و کسب و کار نسبتا پایین است. تقاضای فزاینده ای برای کالاها و خدمات ترکیه در بازار بین المللی وجود دارد. تراکم بالای جمعیت و فصول گردشگری عظیمی که دولت ترکیه شاهد آن است، تقاضا برای محصولات و کالاهای مختلف را در آنجا ایجاد می کند، به خصوص که در آنها مهمترین و معروف ترین برندهای بین المللی را خواهید یافت.

این کشور مزایای مختلفی را برای کسانی که به دنبال سرمایه گذاری در فضای اداری هستند ارائه می دهد، از جمله: اقتصاد پر رونق شرکت ها را از سراسر جهان جذب می کند. موقعیت استراتژیک دسترسی آسان به اروپا، آسیا و خاورمیانه. مقررات منعطف که راه اندازی و راه اندازی یک تجارت در ترکیه را آسان می کند. مجموعه ای رو به رشد از کارگران ماهر که مشتاق کار برای شرکت های خارجی هستند.

انتخاب آپارتمان مناسب برای سکونت

مالیات مربوط به خرید آپارتمان و واحد های مسکونی

مشوق های مالیاتی سخاوتمندانه برای شرکت هایی که در فضای اداری در ترکیه سرمایه گذاری می کنند. اقتصاد ترکیه به سرعت در حال رشد است و بخش گردشگری یکی از محرک های اصلی این رشد است. این کشور تعداد زیادی از افراد جوان، شهری و مرفه دارد و آنها بیشتر برای صرف غذا و مسافرت خرج می کنند. زیرساخت های زیادی برای پشتیبانی از فصول گردشگری در حال حاضر وجود دارد، از جمله تعداد زیادی هتل و رستوران.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *