پیش فروش واحد مسکونی

پیش فروش واحد مسکونی و آپارتمانی در تهران بصورت آماده و پیش فروش

مقالات

پیش ‌فروش واحد مسکونی در تهران بهترین فرصت برای سرمایه گذاری

روند رشد یا کاهش قیمت‌ها

در مقابل پایین رتبه بندی، امتیاز مطلق خود را کاهش دادند، که شاید نشان دهد که مقاصد سرمایه گذاری مستقیم معتبرترین مقاصد، بالاترین سطح اطمینان را به خود جلب کرده اند. نکته مهم این است که از که از خود را کاهش داده اند، در مستقر هستند که احتمالاً نشان دهنده نگرانی سرمایه گذاران در مورد تأثیر درگیری است.ما خوش‌ بینی شاخص امسال را برای منعکس ‌کننده چشم‌انداز کلی مثبت سرمایه‌ گذاران در مورد سرمایه‌ گذاری مستقیم و جهانی‌ سازی علی ‌رغم شوک‌های عمیق گذشته اخیر، انتخاب کرده‌ایم.

روند رشد یا کاهش قیمت‌ها

با این حال، نشانه‌هایی از احتیاط در امتیازات ملایم ‌تر برای کشورهای از برتر رتبه‌ بندی ما ظاهر می‌شود پیش فروش واحد مسکونی و همانطور که بعداً بررسی خواهد شد، در برخی نگرانی‌های پایدار در مورد افزایش قیمت کالاها، تشدید و بی‌ ثباتی سیاسی در بازارهای نوظهور مثل همیشه، ما معتقدیم که نتایج شاخص اطمینان ما بینش های ارزشمندی را در مورد تفکر سرمایه گذاران در هنگام برنامه ریزی سرمایه گذاری خود در سه سال آینده ارائه می دهد.نظرسنجی امسال بار دیگر ترجیح سرمایه گذاران را برای بازارهای قابل اعتماد و توسعه یافته نشان داد.

تخمین قیمت منصفانه

در سال گذشته در برتر قرار داشتند و هر کدام به یک بازار توسعه یافته است .همچنین این پنجمین سال متوالی است که در طی آن هر یک از پنج جایگاه برتر رتبه بندی توسط یک بازار توسعه یافته در اختیار دارند. عملکرد بازارهای نوظهور به طور کلی در سال جاری بهبود یافته است، که شاخص را تشکیل می دهند.با سه پله جهش به جایگاه هفتم و پس از وقفه های مربوطه، دوباره به فهرست پیوستند.بازارهای توسعه یافته شاخص را تشکیل می دهند برای یازدهمین سال متوالی، در رتبه اول این شاخص قرار دارد.

تخمین قیمت منصفانه

این احتمالاً نشان دهنده ترجیح مداوم سرمایه گذاران برای ایمنی نسبی بزرگترین و با سابقه ترین کشور توسعه یافته است، به ویژه در شرایط محیط ضعیف اقتصادی جهانی افزایش امتیاز ممکن است تا حدی به انگیزه های جدید دولت برای سرمایه گذاری در قالب قوانین عمده، مانند و افزایش اجرای قانون زیرساخت های دو نسبت داده شود. پس از سقوط به رتبه سوم در، به احتمال زیاد نتیجه بهبود سرمایه‌ گذاری غیرمسکن، جایگاه دوم را به دست آورد .از رتبه چهارم در سال گذشته به مقام سوم جهش کرد.

مناطق مورد علاقه

با توانایی خود در اجتناب از در به رتبه چهارم سقوط کرد که احتمالاً منعکس کننده برج N ارتش چالش های اقتصادی و انرژی است که به دلیل بحران در با آن مواجه شده است. جایگاه پنجم را حفظ کرده و با فاصله کمی از آن عقب است. از جایگاه که احتمالاً نشان دهنده خوش بینی است که با محدود کننده اقتصادی ، به سرعت باز خواهد گشت.در نتیجه رشد از حد انتظارش که به رسید و از میانگین اقتصاد پیشرفته بسیار فراتر رفت، بیشترین افزایش رتبه را دارد و از به رتبه نهم رسیده است. نسبت به بهبود صادرات فناوری نیز خوش ‌بین بودند.

مناطق مورد علاقه

که به نظر می‌رسد در افزایش تقاضای در حال افزایش است. از دیگر تغییرات قابل توجه درمی توان به ظهور مجدد، در شاخص به ترتیب در رده های  اشاره کرد.تجزیه منطقه ای نتایج ما نشان می دهد که بیشترین سهم را از برتر حفظ کرده است، با اقتصاد که تقریباً نیمی از برتر را تشکیل می دهند. هر چقدر این درصد قابل توجه باشد، نشان دهنده کاهش نسبت به سال های اخیر است، به عنوان در لیست  ظاهر شد. این می تواند به دلیل فشارهای رکودی باشد که بسیاری از این بازارها در تلاطم فعلی و در منطقه با آن مواجه هستند.

خط آخر

با هشت بازار که در شاخص ما نشان داده شده است، دومین نمایش قوی را دارد  دو تا نسبت به با اضافه شدن هند و همانطور که گفته شد،با سه پله جهش به رتبه هفتم و از چهارم به سوم صعود می کند و در یک جهش بزرگ، از رتبه هجدهم در به رتبه نهم صعود می کند. ظهور مجدد در شاخص در رتبه شانزدهم پس از یک وقفه سه ساله نیز قابل توجه است و احتمالاً به دلیل چشم انداز رشد قوی این ، با رشد پیش بینی شده به طور متوسط ​​ طی سه سال آینده بسیار بیشتر از میانگین جهانی پیش بینی شده است.

حضور مجدد در جایگاه  پس از غیبت تا حدی به دلیل آن است.تاب آوری اقتصادی ، با بهبود بخش گردشگری و مصرف خصوصی که محرک اصلی رشد باقی مانده است.را در این شاخص می بینند که پس از رتبه گذشته سقوط کرده است. و با سه بازار، احتمالاً در نتیجه رشد بالای خود دوباره ظهور کرده است در همراه با اصلاحات گسترده حامی کسب و کار، افزایش شدید قیمت نفت و احیای توان تولید پس از رکود ناشی از بیماری همه گیر در جام جهانی  است. همچنان برای سرمایه گذاران جذاب است.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *