پیش فروش واحد مسکونی

پیش فروش واحد مسکونی و آپارتمانی در تهران بصورت آماده و پیش فروش

مقالات

پیش فروش واحد مسکونی در تهران با حداقل پرداختی

مستاجران ممکن است نخواهند در ملک زندگی کنند

اگر ملک خود را به روی مستاجرین بخش 8 باز کنید، ممکن است متوجه شوید که مستاجرانی که حقوق کامل دارند برای نقل مکان مردد هستند. برخی از مستاجران ممکن است مسکن بخش 8 را با املاک فرسوده مرتبط کنند یا کلیشه های منفی در مورد همسایگان کم درآمد خود داشته باشند.

بررسی املاک فرسوده در بازار مسکن

توجه داشته باشید

در برخی مناطق، مانند ایالت نیوجرسی، ممکن است برای مالکان غیرقانونی باشد که مستاجران را صرفاً به این دلیل که آنها با کمک بخش 8 پرداخت می کنند، غیرقانونی باشد. فروش واحد مسکونی در تهران حالی که نمی توانید به نظرات دیگران کمک کنید، می توانید برای حفظ اموال خود تلاش کنید. در زمینه تعمیر و نگهداری به روز باشید، مناطق عمومی را از نظر زیبایی شناسی دلپذیر کنید و در محوطه سازی و باغبانی سرمایه گذاری کنید. نگه داشتن ملک خود در وضعیت خوب، سایر مستاجران را تشویق به نقل مکان می کند.

بخش 8 مبلغ اجاره را تعیین می کند

یکی دیگر از معایب احتمالی اجاره به مستاجران بخش 8 مربوط به قیمت اجاره است. این برنامه تنها 90٪ تا 110٪ اجاره بازار منصفانه را برای ملک و منطقه شما، همانطور که توسط HUD تعیین می شود، پرداخت می کند. هنگامی که مستاجر بخش 8 درخواست اجاره ارائه می کند، HUD مبلغ کوپن را بر اساس اندازه خانواده و تعداد اتاق خواب ها تأیید می کند. 10 اگر HUD تشخیص دهد که ارزش بازار منصفانه یک واحد دو خوابه در ساختمان شما 800 دلار در ماه است، برای مثال، باید آن را با این مبلغ یا کمتر اجاره کنید.

محدودیت های بیشتر در مورد اخراج مستاجران

اگر ترتیبات اجاره به نتیجه نرسد، ممکن است به دلیل مقررات اداره مسکن محلی خود، در اخراج مستاجر بخش 8 در مقایسه با مستاجر با حقوق کامل مشکل بیشتری داشته باشید. در حالی که روش های تخلیه همیشه باید از قوانین ایالتی و محلی تبعیت کند، آنها به اسناد اضافی برای مستاجران بخش 8 نیاز دارند. شما باید مدارک لازم را در طول فرآیند به دفتر اداره مسکن محلی خود ارسال کنید، از جمله کپی از اخطاریه هایی که برای مستاجر ارسال کرده اید که در آن موارد نقض و اصلاحات لازم برای انجام آنها را توضیح می دهد.

فروش واحد مسکونی در تهران همراه با وام زیر قیمت بازار مسکن

مسائل حقوقی بین مالک و مستاجر

 اگر می‌خواهید مستاجر را به دادگاه بکشانید، ممکن است به اجازه اداره مسکن نیز نیاز داشته باشید. گفته می شود، مستاجران بخش 8 می دانند که در صورت اخراج کوپن خود را از دست خواهند داد. به احتمال زیاد، آنها تلاش خواهند کرد تا مشکلات را حل کنند تا از این سناریو جلوگیری کنند.

سوالات متداول

آیا بند 8 کرایه ماه اول را پرداخت می کند؟

برنامه بخش 8 پرداخت‌های ماهانه اجاره را پرداخت می‌کند، اما اولین پرداخت تنها پس از نقل مکان مستاجر ارسال می‌شود. پس از ارسال اولین پرداخت، صاحبخانه‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند که پرداخت‌های ماهانه ثابت انجام شود.

آیا مستاجرین بخش 8 می توانند بیش از مبلغ کوپن خود پرداخت کنند؟

اگر اجاره بها از مبلغ کوپن آنها بیشتر شود، مستاجران بخش 8 می توانند نسبت بیشتری از درآمد خود را بپردازند. به طور معمول، مستاجران مجبور نیستند بیش از 30٪ از درآمد تعدیل شده خود را بپردازند. در مورد واحد مسکونی گران‌تر، پیش فروش واحد مسکونی اجاره‌کنندگان می‌توانند تا 40 درصد از درآمد تعدیل شده خود را بپردازند.

سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات و کسب سود کلان

برنامه بخش 8 چیست؟

برنامه بخش 8 که به عنوان برنامه کوپن انتخاب مسکن نیز شناخته می شود، یک برنامه کمک اجاره ای است که توسط وزارت مسکن و توسعه شهری ایالات متحده (HUD) تامین می شود. این کوپن‌ها را به آمریکایی‌های کم‌درآمد ، افراد دارای معلولیت، و افراد مسن ارائه می‌کند تا هزینه اجاره ملک‌های تایید شده را یارانه پرداخت کنند.

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *